Зміст

Введення Перше знайомство Структура додатка Обробка запитів Основні поняття Робота з базами даних Отримання даних від користувача Відображення даних Безпека Кешування Веб-сервіси RESTful Тестування Спеціальні теми Хелпери
Для чого реклама?

Наступні кроки

Якщо ви прочитали всю главу "Перше знайомство", то, напевно, ви створили повноцінний додаток Yii. У процесі ви дізналися, як реалізувати деякі найбільш часто використовувані функції, такі, як отримання даних від користувачів за допомогою HTML-форми, вибірка даних з бази даних і відображення даних із розділенням на сторінки. Також ви дізналися, як використовувати Gii для автоматичного генерування коду, що перетворює більшу частину процесу веб-розробки у завдання настільки просте, як заповнення деяких форм.

У цьому розділі зібрані ресурси пов’язані з Yii, які допоможуть вам бути більш продуктивними при використанні фреймворку.

 • Документація
  • Докладний Посібник: Як випливає з назви, посібник точно визначає, як Yii повинен працювати і дає вам загальні вказівки щодо його застосування. Це найважливіший Yii підручник, з яким ви маєте ознайомитись, перш ніж писати Yii код.
  • Довідник класів: Визначає використання кожного класу, представленого в Yii. Ним слід користуватися, коли ви пишете код і хочете розібратися у використанні конкретного класу, методу, властивості. Довідник класів найкраще використовувати після контекстного розуміння всього фреймворку.
  • Wiki-статті: Wiki-статті написані користувачами Yii на основі їх власного досвіду. Більшість з них написані як рецепти з куховарської книги, які показують, як вирішити конкретні проблеми, використовуючи Yii. Варто зауважити, що якість даних статей може бути не такою гарною, як у Докладному Посібнику, але вони корисні тим, що охоплюють ширші теми і часто можуть забезпечити готовими рішеннями для подальшого використання.
  • Книги
 • Розширення: Yii пишається бібліотекою із тисяч розширень, внесених користувачами, які можуть бути легко підключені у ваші додатки та зробити розробку додатків ще швидшим і простішим.
 • Спільнота

Для чого реклама?